021-65612535
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 9 آذر 1400 در ساعت 17 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آنچه در این مقاله با آن آشنا می شوید :

باسکول چیست؟

انواع باسکول صنعتی

نمونه باسکول صنعتی شرکت باسکول نیکو

کاربرد باسکول صنعتی

 

باسکول چیست؟

باسکول ابزاری می باشد که برای وزن کردن اجسام سنگین به کار می رود. از باسکول های صنعتی در کارگاه ها و کارخانجات ابرای وزن اجسام حجیم استفاده می گردد. باسکول صنعتی از بدنه فلزی تشکیل شده و مزیت خاص این باسکول ها آن است که مقاومتبالایی در برابر ضربه دارند و فشار زیادی را می توانند تحمل کنند. بیشتر برای کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و شکل ظاهری و ساختار این باسکول ها نسبت به باسکول های فروشگاهی مقاوم تر بوده و از وزن بالایی برخوردار هستند.

 هر کدام از باسکول ها برای کاربردی خاص به کار می روند. برای محیط های صنعتی با توجه به شرایط بهتر است از این باسکول ها استفاده گردد. این باسکول ها وزن بسیاربالایی را می توانند تحمل کنند و تخمین وزن را با دقت بسیار بالایی انجام می دهند. علاوه بر دقت بالا سرعت حسگرهای این باسکول در انتقال وزن به نمایشگر بالا می باشد. در ساخت باسکول های صنعتی معمولا دارای کفه های بسیار قوی هستند که از آلیاژهای بسیار مقاوم تشکیل شده است. لودسل ها در باسکول های صنعتی حسگرهایی هستند که وزن تخمین شده را به نمایشگر انتقال می دهند. این لودسل ها از تکنولوژی ساخت بالایی برخوردارند و با ترفندهایی خاص بر روی صفحه پلتفرم باسکول جا گذاشته می شوند.  

باسکول ها بسته به نیاز و نوع کاربرد در ابعاد و مدل های مختلفی ساخته می شوند و معمولاً برای #توزین دام و طیور ، وسایل نقلیه چرخ دار (باسکول های جاده ای) و ... مورد استفاده قرار می گیرند. باسکول ها بطور کلی در دو نوع مکانیکی و الکترونیکی ساخته شده که هر دو مدل را سه جز اصلی شامل: صفحه پلتفرم، حسگرهای وزن (#لودسل ) و نمایشگر وزن تشکیل می دهند. که در ادامه به شرح کلی هر یک از این اجزاء می پردازیم.

 

صفحه پلتفرم

صفحه پلتفرم در واقع پلی است که به صورت معلق بر روی حسگرهای وزن (#لودسل) قرار گرفته و وسیله ای که قرار است #توزین شود روی آن قرار می گیرد.

حسگرهای وزن

حسگرهای وزن (#لودسل) در واقع وظیفه تشخیص وزن قرار گرفته بر روی صفحه پلتفرم و انتقال آن به نمایشگر وزن را دارند. این حسگرها در واقع پایه های صفحه پلتفرم نیز محسوب می شوند.

نمایشگر وزن

نمایشگر وزن نیز ، مقدار وزن اندازه گیری شده را بصورت عدد وزن نمایش می دهد.

 

 

 

باسکول صنعتی

باسکول صنعتی و فروشگاهی نوعی باسکول است که کارایی آن هم در صنعت و هم در مصارف فروشگاهی یکسان است. معمولا این انواع باسکول دارای دقت و سرعت بالایی در توزین بوده و اغلب بصورت باسکول دیجیتال هستند. ظرفیت توزین این باسکول به نسبت مناسب بوده و عمدتا دارای چاپگر برای ثبت اطلاعات توزین می باشند.

ساختار و بدنه این باسکول ها از مقاومت بالایی برخوردار بوده و حتی برخی از انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی ،ضد آب هستند و برای صنایع شیلات تولید شده اند

باسکول صنعتی و فروشگاهی از پر کاربردترین انواع باسکول به شمار می آید. مدل های مختلفی از باسکول صنعتی و فروشگاهی را می توان در این دسته رصد کرد. از باسکول های آویز گرفته تا دامکش و تخت و دیواری و متحرک و مکانیکی. سایت تجهیزات یکی از بزرگ ترین سایت های فروش باسکول صنعتی و فروشگاهی محسوب می شود که تعداد پرشماری از باسکول ها را فراهم کرده تا نیاز متقاضیان سرتاسر کشور را برطرف کند.

انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی

تنوع در انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی فراوان است. باسکول ها با ساختار و اشکال مختلفی طراحی و ساخته می شوند. علاوه بر آن کاربردهای مختلفی هم دارند که سبب تغییر ماهیت آنها شده است. برای مثال باسکول های دیجیتال و مکانیکی، باسکول متحرک و ثابت، باسکول تک لودسل و چند لودسل، باسکول آویز و باسکول تخت و باسکول دامکش و غیره از انواع گونه گون باسکول صنعتی و فروشگاه محسوب می شوند.

 

نمونه باسکول های صنعتی شرکت باسکول نیکو

در شرکت باسکول نیکو ، باسکول های صنعتی در ظرفیت های متفاوت و حساسیت های 50 تا 100 گرم تولید می شوند. برای مثال به چند نمونه آن در ذیل اشاره شده است :

  • باسکول صنعتی 150 کیلوگرمی
  • باسکول صنعتی 250 کیلوگرمی
  • باسکول صنعتی 350 کیلوگرمی
  • باسکول صنعتی 550 کیلوگرمی
  • باسکول صنعتی 750 کیلوگرمی
  • باسکول صنعتی 300 کیلوگرمی استیل
  • باسکول صنعتی 500 کیلوگرمی استیل

 

قیمت باسکول صنعتی

قیمت باسکول صنعتی می‌تواند با توجه به نوع برند، ایرانی یا خارجی بودن، ظرفیت و دقت، قابلیت‌ها، جنس بدنه و نوع نمایشگر، و بسیاری گزینه‌های دیگر متفاوت باشد. برند یک باسکول صنعتی نخستین عامل تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است، و به‌طور طبیعی قیمت باسکول صنعتی در برندهای دارای سابقه و معروف، از برندهای غیر معروف بالاتر است. همچنین قابلیت‌های یک باسکول صنعتی نیز تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است. نکته‌ای که توجه به آن ضروری است این است که تنها ملاک برای خرید باسکول صنعتی نباید قیمت باسکول صنعتی باشد. ما در شرکت باسکول نیکو سعی داریم بهترین قیمت باسکول را در اختیار خریداران گرامی بگذاریم.

 

 

کاربرد باسکول صنعتی :

انواع باسکول های صنعتی تولید و کاربرد فراوانی در صنعت دارند و بیشتر مصرف صنعتی دارند تا تجاری.
در کارخانجات برای توزین محصولات تولید شده و کم ظرفیت (قبل از حمل که بعد کلشان با باسکول جاده ای توزین می شوند)، درب انبارها، صنایع رنگسازی، تولید چسب، آهن آلات مفتولی، صایعات، بیمارستانها، تره بارها، شیرینی فروشی ها، خشکبار ها و …

 

خرید باسکول صنعتی

خرید باسکول صنعتی مورد نیاز بسیاری از کسب‌وکارهای مختلف و بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی است. پیش از انتخاب و خرید باسکول صنعتی بهتر است هدف و نیازهای خود را از خرید باسکول صنعتی مشخص کنید و برای این کار بهتر است نگاهی داشته باشیم به قابلیت‌هایی که یک باسکول صنعتی دیجیتال می‌تواند دارا باشد. ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی، داشتن چاپگر، ارتباط با بارکد خوان و کارت‌خوان، داشتن قطعه شمار و پارسنگ، از جمله توانایی‌های هستند که می‌توانند مورد نیاز کاربران یک باسکول صنعتی باشند. برای دریافت مشاوره خرید و راهنمایی ها بیشتر با کارشناسان فروش باسکول نیکو تماس بگیرید.

شرکت باسکول نیکو ارائه دهنده انواع باسکول همواره آماده پاسخگویی به شما همراهان عزیز است.

 

باسکول صنعتی و فروشگاهی نوعی باسکول است که کارایی آن هم در صنعت و هم در مصارف فروشگاهی یکسان است. معمولا این انواع باسکول دارای دقت و سرعت بالایی در توزین بوده و اغلب بصورت باسکول دیجیتال هستند. ظرفیت توزین این باسکول به نسبت مناسب بوده و عمدتا دارای چاپگر برای ثبت اطلاعات توزین می باشند.

ساختار و بدنه این باسکول ها از مقاومت بالایی برخوردار بوده و حتی برخی از انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی ،ضد آب هستند و برای صنایع شیلات تولید شده اند. شرکت های تولید کننده باسکول در ایران انگشت شمار بوده ولی اغلب باسکول با کیفیت بالا در بازار عرضه می کنند.باسکول صنعتی و فروشگاهی از پر کاربردترین انواع باسکول به شمار می آید. مدل های مختلفی از باسکول صنعتی و فروشگاهی را می توان در این دسته رصد کرد. از باسکول های آویز گرفته تا دامکش و تخت و دیواری و متحرک و مکانیکی.

خرید و فروش باسکول صنعتی و فروشگاهی

یقینا کارگاه ها و کسب و کارهای صنعتی متقاضیان اصلی باسکول های صنعتی و فروشگاهی هستند. 

قیمت باسکول صنعتی و فروشگاهی

اختلاف قیمت دسته ای با تنوع و گستردگی باسکول صنعتی و فروشگاهی، بسیار زیاد است. در این میان می توان باسکول هایی با قیمت زیر یک میلیون تومان یافت و نیز می توان به نمونه هایی با قیمت بیش از 10 میلیون تومان نیز برخورد. 

انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی

تنوع در انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی فراوان است. باسکول ها با ساختار و اشکال مختلفی طراحی و ساخته می شوند. علاوه بر آن کاربردهای مختلفی هم دارند که سبب تغییر ماهیت آنها شده است. برای مثال باسکول های دیجیتال و مکانیکی، باسکول متحرک و ثابت، باسکول تک لودسل و چند لودسل، باسکول آویز و باسکول تخت و باسکول دامکش و غیره از انواع گونه گون باسکول صنعتی و فروشگاه محسوب می شوند.

باسکول صنعتی و فروشگاهی چیست؟

باسکولی را صنعتی یا فروشگاهی می نامند که امکان استفاده صنعتی و فروشگاهی را داشته باشد. باسکول هایی که واجد چنین شرایطی هستند مشخصه هایی دارند که ظرفیت توزین بالا و دوام و استحکام بدنه باسکول از اصلی ترین آن هاست. باسکول صنعتی زیر مجموعه ای همچون باسکول آویز و تخت و دامکش را با خود دارد و نمونه های فروشگاهی نیز می تواند با عنوان باسکول متحرک و ثابت و دیواری عرضه شوند. 

باسکول صنعتی در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی قابل استفاده است ، بدنه ی باسکول از فلز ساخته شده و مقاومت دستگاه در برابر فشار و ضربه بالا می باشد از این رو باسکول صنعتی نسبت به باسکول فروشگاهی از نظر بدنه و ساختار داخلی و ظاهری مقاوم تر و کاربردی تر است ، به صورت متداول در محیط های صنعتی از باسکول صنعتی استفاده ی بیشتری می شود .

انتخاب باسکول بر اساس نوع استفاده و کاربری و همچنین محیط استفاده از باسکول دیجیتال بستگی دارد و قطعا این انتخاب باید با مشاوره کارشناسان صنعت باسکول صورت پذیرد تا انتخابی صحیح صورت گردد .

انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی از نظر ساختار ظاهری شبیه هم هستند، اما ظرفیت توزین باسکول‌های صنعتی بالاتر است و معمولا به باسکول‌های با قدرت بالاتر از 500 کیلوگرم، باسکول صنعتی گفته می‌شود. نهایت ظرفیت وزنی باسکول‌های صنعتی به چندده تن می‌رسد. انواع باسکول صنعتی در فروشگاه‌ها، انبارها، کارگاه‌ها، و کارخانه‌های صنعتی کاربرد زیادی دارند. بدنه انواع باسکول صنعتی باید به گونه‌ای ساخته شود که در برابر فشار و سنگینی و حتی ضربه، مقاومت زیادی داشته باشد. انواع باسکول صنعتی را می‌توان در چند گروه اصلی باسکول صنعتی آویز، باسکول صنعتی ثابت، باسکول صنعتی متحرک، و باسکول‌های قابل نصب در زمین دسته‌بندی کرد. از باسکول‌های آویز که بگذریم، ساختار انواع باسکول ثابت و متحرک صنعتی از سینی توزین، که به یک یا چند حسگر وزن مجهز است، و نمایشگر تشکیل می‌شود. بعضی از انواع باسکول صنعتی دارای علمک یا ستون و برخی نیز بدون ستون هستند. ستون یک باسکول صنعتی یا غیرصنعتی محل قرارگیری نمایشگر آن است. بعضی از انواع باسکول صنعتی علمک دار، دارای علمک متصل هستند که باسکول ثابت خوانده می‌شوند و علمک برخی نیز جدا از بدنه باسکول است و می‌توان آن را در فاصله چندمتری از باسکول قرار داد، که باسکول متحرک نامیده می‌شوند. برخی هم بدون علمک هستند و نمایشگر آنها به دیوار نصب می‌شود که باسکول دیواری خوانده می‌شوند. نمایشگر انواع باسکول صنعتی معمولا از نوع LED یا LCD است. انواع باسکول صنعتی درصنایع مختلف مانند کشتی‌رانی، کشتارگاه، شیلات، و انواع کارخانه‌ها و کارگاه‌هایی که معمولا دارای شرایط خیلی مناسب محیطی نیستند، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، پس باید از نظر ساخت بدنه دارای کیفیتی باشند که به آسانی دچار آسیب و خرابی نشوند.

 

خرید باسکول صنعتی

خرید باسکول صنعتی مورد نیاز بسیاری از کسب‌وکارهای مختلف و بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی است. پیش از انتخاب و خرید باسکول صنعتی بهتر است هدف و نیازهای خود را از خرید باسکول صنعتی مشخص کنید و برای این کار بهتر است نگاهی داشته باشیم به قابلیت‌هایی که یک باسکول صنعتی دیجیتال می‌تواند دارا باشد. ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی، داشتن چاپگر، ارتباط با بارکد خوان و کارت‌خوان، داشتن قطعه شمار و پارسنگ، از جمله توانائی‌های هستند که می‌توانند مورد نیاز کاربران یک باسکول صنعتی باشند. نکته مهم دیگری نیز که باید بدان توجه کرد امکان آسیب دیدن باسکول صنعتی و نیاز به تعمیر باسکول صنعتی است که در این مورد بهتر است علاوه بر اینکه باسکول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد، تعمیرکار قابلی نیز در دسترس شما باشد، و چه بهتر که خرید باسکول صنعتی خود را از وب‌سایتی انجام دهید که کار تعمیر باسکول صنعتی شما را هم با تعمیرکاران ورزیده و آموزش دیده خود بر عهده گیرند.

فروش باسکول صنعتی

فروش باسکول صنعتی از هر نوعی را از ما بخواهید. انواع مختلفی از باسکول صنعتی وجود دارد که بسیاری از آنها را می‌توانید در وب‌سایت ما بیابید. خریدوفروش باسکول صنعتی مناسب برای کارخانه‌های مختلف صنعتی، شیلات، کارگاه‌های ریخته‌گری، انبارها، گمرک، و بسیاری دیگر ازمراکز صنعتی را از ما در وب‌سایت فروشگاهی اسکیل بخواهید. فروش باسکول صنعتی در وب‌سایت اسکیل در کنار تعمیر باسکول صنعتی صورت می‌گیرد که می‌تواند نیازهای شما را هم از نظر تامین باسکول صنعتی و هم از لحاظ تعمیر باسکول صنعتی برآورده سازد

قیمت باسکول صنعتی

قیمت باسکول صنعتی می‌تواند با توجه به نوع برند، ایرانی یا خارجی بودن، ظرفیت و دقت، قابلیت‌ها، جنس بدنه و نوع نمایشگر، و بسیاری گزینه‌های دیگر متفاوت باشد. برند یک باسکول صنعتی نخستین عامل تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است، و به‌طور طبیعی قیمت باسکول صنعتی در برندهای دارای سابقه و معروف، از برندهای غیر معروف بالاتر است. همچنین قابلیت‌های یک باسکول صنعتی نیز تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است. نکته‌ای که توجه به آن ضروری است این است که تنها ملاک برای خرید باسکول صنعتی نباید قیمت باسکول صنعتی باشد، چرا که فقط به دنبال باسکول صنعتی ارزان بودن می‌تواند به معنای عمر کوتاه باسکول باشد؛ از طرفی بالا بودن قیمت باسکول صنعتی نیز نباید تنها گزینه ما برای انتخاب باشد، چرا که در بین باسکول‌های غیرمعروف هم می‌توان گزینه‌های خوب و کارآمدی پیدا و خریداری کرد.

باسکول صنعتی ارزان

باسکول صنعتی ارزان و با کیفیت را هم ازما بخواهید. همان‌گونه که اشاره شد، ارزان بودن باسکول تنها گزینه ما برای انتخاب و خرید باسکول صنعتی نیست، بلکه کیفیت و استحکام و قدرت و کارایی یک باسکول حرف نخست را در انتخاب و خرید باسکول صنعتی می‌زند. در بین برندهای مختلف ایرانی و وارداتی باسکول صنعتی ارزان را باید در بین برخی از انواع ایرانی آن جست‌وجو کرد. اگرچه ارزان و گران بودن باسکول صنعتی یک مفهوم نسبی است و معنای یکسانی برای همه خریداران ندارد، اما می‌توان در مقایسه قیمت انواع باسکول صنعتی آنها را که دارای قیمت پائین‌تری هستند، باسکول صنعتی ارزان نامید.

برای توزین های نسبتا سنگین که معمولا در محیط های صنعتی و کارگاهی صورت میگیرد معمولا از باسکول صنعتی استفاده میشود. این نوع مقیاس معمولا از بدنه مقاوم تر و قدرت تحمل وزن بیشتری برخوردار هستند و از نظر ظاهری در مدل های ثابت، چرخدار و آویز تولید میگردند.
باسکول صنعتی از لحاظ عملکرد ویژگی های گوناگونی دارد و در مدل ها مختلفی تولید میشود که شامل باسکول تک لودسل، باسکول چهار لودسل، باسکول پرینتردار و … میباشد و معمولا در کارگاه ها و کارخانجات، شیلات، میادین میوه و تره بار و سایر مراکز تولیدی و توزیعی مورد استفاده قرار میگیرند.

 

 

   تلفن : 02165612636    -02165612535

   واتس آپ : 09100077822

     اینستاگرام : Baskoolnikoo@

         ایمیل : baskoolnikoo@gmail.com

 

 

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()