021-65612535
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 19 مرداد 1401 در ساعت 4 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

باسکول بیمارستانی 

باسکول جهت استغاده در کلینیک و مطب ها 

باسکول نیکو یکی از قدیمی ترین باسکول های تولید داخل کشور است که آغاز کارش به سال 1325 باز می گردد. باسکول نیکو با داشتن مدل های متنوع و با ظرفیت های گوناگون، توانسته توجه گستره بزرگی از متقاضیان را به سوی تولیداتش جلب کند. تولید باسکول نیکو امروزه اغلب در قالب باسکول دیجیتالی است که تقاضای عمده بازار و کسب و کارها به شمار می رود. وجود مدل هایی از باسکول فروشگاهی و باسکول نیمه صنعتی و باسکول دامکش و باسکول قد و وزن و باسکول تخت تنوع خوبی به باسکول دیجیتال نیکو داده است. دارا بودن قابلیت هایی مانند امکان نصب نمایشگر دوطرفه، امکان نصب نمایشگر چاپگردار و نمایشگر بی سیم و اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی با نیازهای روز متقاضیان مطابقت می کند و این امر سبب جلب نظر خریدار خواهد شد. در عین حال یکی از ارکان تولید باسکول نیکو طی سالیان دراز، جلب اعتماد خریدار و مشتری مداری بوده است که این امر در کیفیت انواع باسکول نیکو تاثیر گذاشته است. شکی وجود ندارد که قیمت مناسب باسکول نیکو و عمر مفید و کارایی رضایت بخش آن دلیل حضور چندین دهه ای آن در عرصه تولید باسکول داخلی بوده است. 

انواع باسکول نیکو در بسیاری از شغل‌ها و حرفه‌ها به کار می‌آیند. یکی از انواع باسکول نیکو باسکول فروشگاهی نیکوست. بیشتر انواع باسکول فروشگاهی نیکو به شکل باسکول ثابت ساخته شده‌اند، یعنی انواع باسکول ثابت نیکو ستونی متصل به سینی باسکول دارند و نمایشگر آنها به صورت ثابت بر روی ستون قرار گرفته‌اند. از توانایی‌های انواع باسکول فروشگاهی نیکو می‌توان توانایی ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی را نام برد. نمایشگر انواع باسکول فروشگاهی نیکو را می‌توان در صورت درخواست، به نمایشگر چاپگردار تغییر داد. باسکول صنعتی نیکو یکی دیگر از انواع باسکول دیجیتال نیکوست که در چند مدل ثابت و میدانی و کفی ساخته می‌شود. نمایشگر انواع باسکول صنعتی نیکو نیز قابلیت اتصال به رایانه و چاپگر خارجی را دارد، و در صورت درخواست مشتری می‌توان آن را با نمایشگر دوطرفه یا نمایشگر با قابلیت‌های حسابداری و انبارداری و نمایشگر بی‌سیم تعویض کرد.

باسکول کفی نیکو در دو مدل مختلف ساخته می‌شود که یک نوع آن پایه‌دار و نوع دیگر آن بدون پایه است. باسکول کفی نیکو از نوع پایه‌دار را می‌توان با اضافه کردن چهار چرخ به باسکول میدانی نیکو تبدیل کرد. از دیگر انواع باسکول دیجیتال نیکو می‌توان به باسکول ویلچر نیکو اشاره کرد. کاربرد باسکول ویلچری نیکو در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های درمانی است و نمایشگر آن فقط وزن را نشان می‌دهد، اما این مدل از باسکول نیکو را نیز می‌توان به نمایشگر با قابلیت‌های بیشتر مجهز کرد. یکی دیگر از انواع باسکول نیکو باسکول قد و وزن نیکو است که در دو مدل ساخته شده که یکی قد را با قدسنج الکترونیکی اندازه می‌گیرد و دیگری با قدسنج مکانیکی، و هر دوی آنها مناسب استفاده در باشگاه‌ها و مراکز دیگر ورزشی و پزشکی هستند. باسکول دامی نیکو هم یکی دیگر از انواع باسکول دیجیتال نیکو است که در دامداری‌ها و کشتارگاه‌ها به کار گرفته می‌شود. دستگاه‌های دیجیتال بسیار حساس هستند و ممکن است گاهی در روند کار دچار اشکال‌هایی شوند که در این صورت گارانتی معتبر آنها چاره‌ساز است و در صورت نیاز به تعمیر، باید آنها را به تعمیرکاران ماهر سپرد

خرید و فروش باسکول نیکو از هر نوع و مدلی که مورد نظر شماست در کمترین زمان ممکن انجام شدنی است. اگر شما به دنبال خرید باسکول نیکو برای کارگاه یا کارخانه صنعتی خود هستید، دو مدل از باسکول صنعتی نیکو در اختیار شماست، و اگر شما نیاز به باسکول فروشگاهی نیکو دارید، خرید و فروش باسکول نیکو از نوع فروشگاهی آن نیز در این فروشگاه انجام می‌پذیرد. خرید باسکول قد و وزن نیکو و همچنین خرید باسکول دامی نیکو هم هر کدام مناسب زمینه‌های شغلی مربوط به خود است، و تعمیر باسکول نیکو نیز موضوع مهمی است که ما در این زمینه هم همراه شما هستیم.

قیمت باسکول نیکو بسته به این که کدام نوع و کدام مدل آن را انتخاب می‌کنید با دیگری متفاوت است. به صورت معمول، قیمت باسکول دیجیتال نیکو در ظرفیت‌های توزین از هر مدلی پایین‌تر از قیمت باسکول نیکو در ظرفیت‌های بالاتر همان مدل است. عامل دیگر موثر بر قیمت باسکول دیجیتال نیکو توانایی‌های نمایشگر باسکول است. باسکول نیکو تک نمایشگر ارزان‌ترین قیمت باسکول نیکو را در بین انواع آن دارد و قیمت باسکول نیکو با نمایشگر دارای قابلیت‌های بالاتر و پیچیده‌تر گران‌تر از نوع ساده آن است.

باسکول بیمارستانی نیکو به عنوان باسکول پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه که در مراکز درمانی ، باشگاه های ورزشی و داروخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. باسکول بیمارستانی نیکو دارای چهار سنسور است که برروی تخت بیمارستان نصب میشود برای استفاده بیمارانی که توانایی راه رفتن ندارند.

کیفیت باسکول معرفی شده مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 18 ماه گارانتی  خدمات پس از فروش مادام العمر ارائه می گردد . تخت باسکول نیکو یکی از باسکول های پرکاربرد در مجموعه نیکو است که روی تخت بیمارستانی نصب می شود.

 

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()