021-65612535
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 26 مرداد 1401 در ساعت 14 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فروش عمده باسکول

مقدمه

پیش از این که به مبحث فروش عمده باسکول بپردازیم بهتر است بدانید باسکول یک ترازوی دیجیتالی است که ابعاد آن بسیار بزرگ بوده و معمولاً به منظور متوازن ساختن مواد بسیار سنگین از سوی افراد استفاده و بکار برده می شود. طی دوران قدیم معمولاً به منظور متوازن ساختن مواد سنگین از باسکول به شکل قپونی استفاده می‌ کردند. اما این شیوه هم اکنون با استفاده از باسکول دیجیتالی انجام و صورت می گیرد.

بهتر است بدانید باسکول به‌ خاطر متوازن کردن بسیاری از مواد حجیم و سنگین بایستی از بدنه بسیار مستحکم برخوردار باشد و هم چنین پایه‌های این ترازو و کفه آن نیز بایستی دارای مقاومت بسیار زیادی باشند. تا به راحتی قادر باشند افزون بر وزن معین شده میزان بیش از حد معمول جهت تحمل نمودن بار اضافی را دارا باشند.

انواع باسکول، فروش عمده باسکول

به منظور انجام خرید و فروش عمده باسکول باید با انواع آن آشنایی داشته باشید.

باسکول جاده ای:

به هنگام خرید و فروش عمده باید دقت داشته باشید که یکی از انواع باسکول‌ها، باسکول جاده‌‌ای می باشد. در واقع باسکول جاده‌ای عنوان یکی از باسکول‌های زمینی شناخته می شود که به منظور وزن نمودن بار انواع ماشین آلات سنگین به کار گرفته می شود و بدین شکل است که ماشین آلات سنگین بر روی باسکول مورد نظر رفته و وزن بار آن به واسطه همین باسکول جاده‌ای معین و مشخص می گردد.

 

باسکول کفه ای:

بیش ترین کاربرد و استفاده باسکول کفه‌ای معمولاً در میوه فروشی ها، تولیدی‌ها و انبار‌ها می باشد. به طور کلی توجه و دقت به انواع باسکول در زمان خرید و فروش عمده باسکول و کاربرد آن‌ها بسیار حائز اهمیت و مهم است.

باسکول آویز:

یکی دیگر از انواع پر کاربرد باسکول، باسکول آویز می باشد که معمولاً به منظور متوازن ساختن بار‌های مختلف از زیر کارایی و مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً بدین شکل است که وزن نمودن بارها و اجسام در یک فاصله‌‌ای بالاتر از سطوح زمین انجام می شود. به باسکول آویز باسکول سقفی و یا باسکول جرثقیل نیز می گویند که در واقع قلابی جهت آویزان شدن از سقف و یا آویزان شدن از جرثقیل دارد.

خرید عمده باسکول از کارخانه

بهتر است بدانید عمده‌ فروشی به وسیله شخص یا شرکتی صورت می گیرد که به طور معمول محصولات را به شکل عمده از سوی تولید کنندگان خریداری نموده و آن‌ها را به خرده فروشان می فروشد.

 بنابراین فروش عمده باسکول نیز بدین شکل است یعنی افرادی هستند که به منظور انجام امور فروش عمده باسکول به سوی تولیدی‌ها رفته و از آنجا سعی و تلاش می‌ کنند تا خرید عمده را انجام دهند و محصول مورد نظر را به دست خرده‌ فروشان برسانند. بدین منظور محصولات تولیدی باسکول را خریداری نموده و تحت عنوان فروش عمده باسکول آن‌ها را به دست متقاضیان می رسانند.

بدین شکل فرآیند فروش عمده باسکول صورت می گیرد. در حقیقت خرید و فروش عمده باسکول و بسیاری از محصولات دیگر که به شکل عمده از کارخانه‌ها خریداری می شوند به لحاظ هزینه بسیار به صرفه تر خواهند بود.

فروش عمده باسکول

همان گونه که می دانید و می بینید همواره راه‌های متعدد و زیادی برای خرید و فروش انواع محصولات به شکل عمده وجود دارد. بنابراین فروش عمده باسکول نیز یکی از گزینه‌های پیش روی خریداران است. هم چنین افرادی هستند که به صورت اینترنتی به فروش عمده محصولات می ‌پردازند. به طور کلی فروش عمده محصولات به شکل اینترنتی بدین صورت انجام و صورا می گیرد.

مجموعه گسترده‌‌ای از سیستم‌های نرم‌ افزاری متصل به یک دیگر در پی این هستند تا به شکل کاملا آنلاین و اینترنتی محصولات مورد نظر افراد را به فروش برسانند که البته به فروش رساندن بسیاری از محصولات به شکل عمده مسئله دشوار و غیر ممکنی به نظر می آید؛ اما باید در نظر داشته باشید که این موضوع از یک سری قوانین و ضوابط تجاری برخوردار می باشد.

در واقع مدیریت نمودن آن از همان وهله اول اندکی دشوار و پیچیده است. اما در صورتی که این سیستم به شکل صحیح و درست انجام شود به شما بسیار کمک می کند تا در یک بازه زمانی کوتاه و اندک در مقایسه با رقیبان تجاری بسیار پیشرفت کنید و جلو بیفتد.

کاربرد باسکول چیست؟ فروش عمده باسکول

با توجه به این که باسکول بسیار کارایی دارد. بنابراین در رابطه با کاربرد و عملکرد باسکول می توان گفت معمولاً یکی از کاربرد‌های آن تجاری بوده و معمولاً با هدف فروش و هم چنین پرداخت عوارض پل بر اساس وزن صورت می گیرد.

هم چنین یکی دیگر از اهداف کاربردی باسکول بازرسی وزن محور ها، وزن ناخالص ماشین آلات و وسایل نقلیه است. لذا چنین فرایندی به پیشگیری از افزایش میزان بار محور و هم چنین جریمه‌های احتمالی لوازم و وسایل نقلیه کمک خواهد کرد.

در حقیقت باسکول‌ها در صنایعی که فرایند تولید یا منتقل ساختن کالا‌های فله‌ای صورت می گیرد. هم چون مراکز بازیافت، معادن، تخلیه زباله و منتقل ساختن فله‌ای مایع و هم چنین پودر، تجهیزات الکتریکی و کالای خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اینکه وزن اجسام و وسایل نقلیه حمل کالا‌ها مشخص است بنابراین انتخاب باسکول‌ها یک شیوه بسیار آسان و سریع به منظور اندازه گیری نمودن جریان کالاهای فله‌ای به درون و خارج اماکن گوناگون است.

سخن پایانی

در باسکول دیجیتالی معمولاً فرایند متوازن ساختن بار‌ها بر عهده لودسل است. به طور کلی باسکول دیجیتالی قادر است چندین لودسل داشته باشد بنابراین تعداد لودسل‌ها با توجه به کفه وزن‌ها مشخص می‌ شوند، لذا هر چقدر تعداد لودسل‌ها بیشتر باشد از اینرو فرآیند توزین به طور دقیق تر صورت می‌ گیرد اگر چه این مسئله بر روی قیمت نهایی باسکول نیز تاثیر می گذارد و قیمت آن را گران تر خواهد کرد.

هنگامی که لودسل باسکول دارای یک عدد باشد بنابراین اجسام یا مواد به طور تقریبی بایستی در مرکز باسکول واقع شوند تا وزن اجسام به شکل دقیق صورت گیرد، اما هنگامی که باسکول دیجیتال از چهار لودسل برخوردار باشد از طریق قرار دادن مواد و اجسام در گوشه‌های باسکول باعث می‌ شود تا توزین به صورت دقیق انجام شود. در واقع باسکول دیجیتالی در هر یک از گوشه‌ها دارای یک لودسل است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()