سبد خرید 0

خرید باسکول

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 7 شهریور 1400 در ساعت 18 : 55 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

 

   

 

 

خرید قطعات صنعتی همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است چرا که این قطعات جزو موارد هزینه بر بوده است و توجه به معیارهای خرید اهمیت زیادی دارد. خرید باسکول نیز از آن مواردی است باید پیش از خرید تمام نکات و معیار ها را در نظر گرفت ، ما در این مقاله سعی کرده ایم تمامی نکات خرید باسکول را ذکر کنیم  تا شما خریداران گرامی بتوانید محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید.

 

گام اول : محل استفاده باسکول

 

در گام اول باید تعیین کنید که در چه محیطی و یا برای انجام چه کاری باسکول مورد نیاز است. این گام اصلی ترین مرحله خرید است. در کارخانه باسکول نیکو ، باسکول های بر اساس کاربرد در محیط به دو دسته کلی دیجیتال و غیر دیجیتال تقسیم می شوند که باسکول های دیجیتال خود به 6 دسته تقسیم می شوند : صنعتی ، میدانی ، کفی ، دامکش ، فرغونی و پزشکی ، و باسکول های غیر دیجیتال هم همان باسکول های مکانیکی (سنگی) هستند. به عنوان مثال باسکول های میدانی چون دارای چرخ هستند در میادین میوه و تره بار کارایی بالایی دارند و یا باسکول های دامکش مناسب دامدارای ها، کارخانه های دام و طیور و تولیدات پروتئینی کاربرد دارند. دما و رطوبت محیط کار هم از دیگر مواردی است که باید آن را تعیین کرد.

  

گام دوم : ظرفیت مورد نیاز باسکول

 

گام بعدی تعیین ظرفیت مورد نیاز باسکول است . باید تعیین کنید که حداکثر توان توزینی که نیاز دارید چقدر است و یا به عبارت دیگر سنگین ترین کالایی که می خواهید اندازه بگیرید تقریبا چه وزنی را دارد. دقت باسکول هم دارای اهمیت است. برای محیط هایی که نیاز به اندازه گیری های دقیق تر است باید به حساسیت باسکول توجه داشت و کمترین توان توزینی که باسکول یا ترازو نشان می دهند چقدر است.

  

گام سوم : ابعاد و ساختار بدنه باسکول  

شما باید توجه کنید که ابعاد باسکولی که خریداری می کنید چه اندازه ای است و محل مورد استفاده باسکول متناسب با ابعاد باسکول باشد مثلا در محیط هایی که می خواهیم ابعاد باسکول کم باشد می توانیم از باسکول های آویز استفاده کنیم و یا باسکول های کفی را در محیط هایی می توان استفاد کرد که بخواهیم باسکول در جایی ثابت باشد. ساختار و جنس بدنه باسکول از دیگر مواردی است که باید به آن توجه داشت که آیا باسکول خریداری شده مقاومت و کارایی لازم را در برابر کالاهایی که روی آن قرار می گیرند دارد یا خیر. بعضی از گونه ها نیز دارای رنگ های ضد ضربه بوده که در برابر اجسام سنگین، خط و خش و یا ضربه ای نخواهند دید. به این منظور اگر اجسام بسیار سنگین بوده و شکل آن ها به گونه ‌ای باشد که می‌ تواند در ایجاد خط و خش روی دستگاه موثر باشند، باید دستگاهی خریداری شود که در برابر هرگونه ضربه ای مقاوم بوده و آسیبی نبیند.

 

گام چهارم : نوع نمایشگر باسکول 

در این گام شما باید تعیین کنید که چه نمایشگری را احتیاج دارید. نمایشگرها دارای انواع مختلفی هستند که مهم ترین آنها را می توان به صورت ذیل دسته بندی کرد: 

نمایشگر پرینتردار ، نمایشگر پرینتردار بی سیم ، نمایشگر ساده ، نمایشگر بی سیم بزرگ و کوچک ، نمایشگر ماشین حسابدار و ....

 

گام پنجم : برند تولیدکننده باسکول  

محصولاتی که از کشور های دیگر وارد می شوند، ممکن است بسیار گران قیمت بوده باشند و یا اینکه قطعات آن به راحتی پیدا نشوند. توجه داشته باشید که کارخانه تولیدکننده باسکول و برند تولیدی که قصد خریدباسکول از آن را دارید باید برندی باشد که کیفیت کالاهای خود را تضمین کند. شرکت باسکول نیکو تمامی باسکول های تولیدی خود را با گارانتی 18 ماهه روانه بازار می کند و خدمات پس از فروش مادام العمر را ارائه می دهد که تضمین بسیار خوبی برای خرید باسکول می باشد. باسکول نیکو اولین تولیدکننده ابزار و وسایل سنجش تولید در ایران است. همچنین خریداران گرامی می توانند تمامی محصولات باسکول نیکو را در سایت مشاهده  کنند و ویژگی های هر یک را بررسی کنند و باسکول مورد نیاز خود را خریداری کنند. برای خرید باسکول باید به مراکز معتبری مراجعه نموده و به خرید آن ها پرداخت. زیرا ممکن است با خرید از مراکز نا معتبر ضمانت نامه ای برای این دستگاه تعلق نگرفته و یا مشکلی در آن ها موجود باشد که در این صورت نمی توان آن را تعویض نمود. همانطور که گفته شد نسبت به محصولات و اجسامی که قرار است با باسکول اندازه گیری شوند، باید به خرید باسکول پرداخت. برای اطلاع از قیمت باسکول به سایت  باسکول نیکومراجعه کنید.

 

  

 

  02165612535 - 02165612636

  baskoolnikoo@

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()