سبد خرید 0

لیست قیمت باسکول

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400 در ساعت 10 : 49 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

لیست قیمت باسکول های نیکو :

 

لیست قیمت محصولات از جمله مواردی می باشد که خریدار در ابتدای مراجعه جهت خرید به آن توجه می کند. قیمت یک کالا بر حسب موارد مختلفی تعیین می شود.

قیمت در ساده ترین مفهوم، وجهی است که بابت هر کالا یا خدمات از مشتری مطالبه می شود. قیمت به مفهوم وسیع تر آن مجموع فوایدی است که مشتریان در قبال کسب مزایای داشتن یا استفاده ای که از هر کالا یا خدمات می برند، به عرضه کننده می پردازند. قیمت همواره یکی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب خریدار بوده است. در دهه های اخیر عوامل غیر قیمتی اهمیت روزافزونی پیدا کرده اند. البته، قیمت کماکان به عنوان مهمترین رکن تعیین کننده ی سهم بازار و سودآوری هر شرکتی به قوت خود باقی مانده است.قیمت یگانه عنصر درآمدزای ترکیب عناصر بازاریابی است. سایر عناصر این ترکیب هزینه زا هستند. قیمت همچنین انعطاف پذیرترین عنصر ترکیب عناصر بازاریابی است. قیمت برخلاف ویژگی های کالا و تعهدات شبکه ی توزیع به سرعت تغییرپذیر است. همین طور قیمت گذاری مشکل شماره ی یکی است که مدیران بازاریابی بسیاری از شرکت ها با آن روبه رو می شوند، به طوری که بسیاری از آن ها از عهده ی رفع آن برنمی آیند.یکی از مشکلات جاری شرکت ها این است که برای حفظ میزان فروش خود به جای اینکه به خریداران اطمینان بدهند « به ازای پولی که پرداخت می کنند فایده خواهند برد»، قیمت های خود را کاهش می دهند. اشتباه دیگر این شرکت ها این است که هنگام تعیین قیمت فروش، به جای فایده به هزینه توجه دارند و نیز در قیمت گذاری های خود سایر ارکان ترکیب عناصر بازاریابی را مد نظر قرار نمی دهند.

بعضی از مدیران به قیمت گذاری به عنوان دردسر نگاه می کنند و ترجیح می دهند به جای قیمت گذاری به سایر ارکان ترکیب عناصر بازاریابی بپردازند.البته هستند مدیران لایقی که قیمت گذاری را ابزار کلیدی راهبردی برای ایجاد و حفظ فایده برای مشتری می دانند. قیمت بر عملکرد شرکت ها تاثیر مستقیم دارد. به گفته ی یک کارشناس: « برای بیشتر سازمان ها، 1 درصد افزایش قیمت، 12.5 درصد سودآوری را افزایش می دهد». مهمتر آنکه، قیمت به عنوان بخشی از پیشنهاد فایده ی کلی هر شرکتی، نقش مهمی در ایجاد فایده برای مشتریان و برقراری روابط با آن ها دارد. به گفته ی کارشناس دیگری:

« بازاریابان هوشمند به جای گریز از قیمت گذاری به استقبال آن می روند».

عواملی که هنگام تعیین قیمت باید مدنظر قرار می گیرد

قیمتی که هر شرکت مطالبه می کند نه آنقدر بالاست که در آن سطح تقاضایی وجود نداشته باشد و نه آنقدر پایین است که در آن سطح منفعتی نباشد.

تصور مشتریان از فایده ی کالا سقف قیمت فروش را نشان می دهد. اگر مشتریان تصور کنند قیمت فروش از فایده ی کالا بیشتر است کالا را نخواهند خرید. هزینه ی تمام شده ی کالا حد پایین قیمت فروش را نشان می دهد. اگر شرکتی قیمت را زیر بهای تمام شده تعیین کند، با زیان روبه رو می شود.هر شرکتی هنگمام تعیین قیمت فروش بین این دو حد، باید تعدادی از عوامل داخلی و خارجی و از جمله راهبرد و ترکیب کلی عناصر بازاریابی و ماهیت بازار و تقاضا و راهبرد ها و قیمت های فروش رقبا را نیز در نظر داشته باشد.

مشتری است که در نهایت در مورد صحیح بودن قیمت تصمیم گیری می کند. تصمیمات مربوط به قیمت گذاری مانند سایر تصمیمات مرتبط با ترکیب عناصر بازاریابی باید قبل از هر چیز به مشتری فایده برساند. وقتی مشتریان کالایی را می خرند در واقع چیز مفیدی (قیمت) را با کسب فایده (مزایای حاصل از داشتن یا استفاده ی از کالا) مبادله می کنند. قیمت گذاری مشتری مدارِ موثر، به آگاهی از نحوه ی ارزیابی مشتریان از مزایای که از کالا به دست می آورند و همچنین به قیمتی که برای جبران این فایده تعیین می شود، نیاز دارد.

قیمت گذاری مبتنی بر فایده

قیمت گذاری مناسب قبل از هر چیز، فایده ای را مدنظر می گیرد که هر کالا یا خدمات برای مشتریان در بر دارد. در قیمت گذاری مبتنی بر فایده عامل عمده ی تعیین قیمت تصور خریداران از فایده و نه هزینه ی تمام شده ی کالا برای فروشنده است. قیمت گذاری مبتنی بر فایده به این معناسب که بازاریاب نمی تواند ویژگی و برنامه ی بازاریابی کالا را معلوم و سپس قیمت آن را تعیین کند.

هر شرکتی که از قیمت گذاری مبتنی بر فایده استفاده می کند باید از ارزشی که خریداران برای اقلام رقابتی مختلف قایل اند آگاهی داشته باشد. البته، شرکت ها اغلب در ارزیابی فایده ای که مشتریان برای کالای آن ها قایل اند با دشواری روبه رو می شوند. مثلا، محاسبه ی اجزای تشکیل دهنده ی غذای رستوران درجه 1 نسبتا آسان است؛ اما تعیین رضایت از مزه، محیط، آرامش، گفت و گو و وضع و حالت رستوران دشوار است. به علاوه این فواید از نظر مصرف کنندگان در شرایط و اوضاع و احوال مختلف فرق می کند.

لیست قیمت محصولات باسکول نیکو:

باسکول نیکو تولیدکننده انواع باسکول های سنگی و دیجیتال می باشد. باسکول های نیکو در گروه های صنعتی، میدانی ، دامکش ، کفی ، فرغونی ، پزشکی  تولید می شوند. تمامی باسکول‌های نیکو دیجیتالی هستند و با نمایشگر LED یا LCD عرضه شده‌اند البته باسکول های سنگی هم برای مشتریانی که خواستار آن هستند موجود است. در کنار دقت و کیفیت که از ویژگی‌های تولیدات نیکو است، باید به قابلیت و امکانات این باسکول ایرانی هم اشاره کرد. باسکول‌های نیکو از تجهیزاتی مانند پرینتر برای چاپ فاکتور و امکان اتصال به دستگاه‌های جانبی همچون کامپیوتر و چاپگر جانبی و حتی امکان اتصال به شبکه بهره‌مندند. 

قیمت باسکول براساس معیارهای زیادی تعیین می شود، جنس بدنه باسکول، نوع لودسل بکاررفته ، تعداد لودسل ها ، چرخدار بودن ، نوع نمایشگر باسکول و ... همه در قیمت باسکول تاثیر دارند.

لیست قیمت باسکول های نیکو را می توانید از سایت باسکول نیکو مشاهده کنید، بی شک تمام تلاش ما همواره بر ارائه بهترین قیمت در کنار کیفیت بالا بوده است.

در کارخانه باسکول سازی نیکو باسکول های تولیدی به هفت دسته تقسیم میشوند:

باسکول های صنعتی که همانگونه که از نامش پیداست برای محیط های صنعتی طراحی شده اند و دارای کفه ای بسیار محکم هستند.معمولا این باسکول ها پایه دار هستند اما امکان چرخدار شدن نیز دارند. باکوسکول صنعتی دارای ظرفیت های 150، 250، 350،550،750 کیلوگرم هستند.لیست قیمت باسکول صنعتی در سایت باسکول نیکو موجوداست.قیمت باسکول صنعتی به نسبت متریال به کاررفته در ساخت آن بسیار مناسب است.

 باسکول استیل ، در کارخانه باسکول نیکو باسکول های استیل به صورت  فقط کفه استیل هستند. که دارای ظرفی های 300 و 500 کیلوگرم هستند. قیمت باسکول استیل در سایت نیکو موجود است و خریداران گرامی می توانند با مشاهده بخش محصولات از قیمت این باسکول ها مطلع گردند.

باسکول های میدانی ، باسکول هایی هستند که دارای چرخ هستند جهت استفاده در میادین میوه و تره بار معمولا دارای ظرفیت بالا 750 کیلوگرم هستند و در باسکول نیکو بیشتری ظرفیت باسکول میدانی 2500 کیلوگرم یا 2.5 تن می باشد. البته این باسکول های چرخدار برای مصارف غیراز میادین تره و بار از جمله آهن فروشی ها ، کارخانه ها و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. لیست قیمت باسکول های میدانی در سایت باسکول نیکو موجود است وخریداران گرامی می توانند با مشاهده بخش باسکول میدانی، از قیمت این باسکول ها آگاه شوند.

باسکول های کفی به صورت ثابت برای توزین کالاهایی که نیاز به جابجایی باسکول نیست طراحی شده اند. ظرفیت این باسکول ها از 1600 کیلوگرم تا 10 تن می باشد.قیمت باسکول کفی با توجه با ظرفیت آن متفاوت از است و دارای رنج قیمت گسترده ای است.

در باسکول سازی نیکو باسکول کفی در ابعاد صفحه 105*110، 105*125، 125*125 ،150*150، 200*200،100*200 سانتیمتر تولید می شوند.ظرفیت باسکول کفی تولید شده در باسکول سازی نیکو از 1600 کیلو یا یک تن و ششصد تا ده تن می باشد.

باسکول دامکش، باسکول های دامکش برای وزن دام و طیور طراحی شده اند. باسکول ها از ظرفیت 1600 کیلوگرم تا 3 تن را اندازه می گیرند.باسکول دامکش به صورت قفس دار هستند . لیست قیمت باسکول دامکش در سایت باسکول نیکو موجود است و شما می توانید با مراجعه به صفحه باسکول دامکش از قیمت باسکول های دامکش مطلع گردید.ظرفیت باسکول های دامکش نیکو از 350 کیلوگرم تا 3 تن متغیر است. باسکول دامکش نمونه ای پرکاربرد برای دامداری ها و مرغداران است البته نوع دیگری از باسکول ها که به باسکول های فرغونی معروف اند برای توزین خوراک دام و طیور استفاده می شوند که به در سه نوع باسکول دامکش فرغونی، فرغونی چهارچرخ و فرغونی تک چرخ تولید می شوند.

باسکول های فرغونی به دلیل نوع سازه ای که دارند کاربرد زیادی در محیط های دامداری و مرغداری دارند البته در دیگر محیط ها از جمله برای توزین مصالح ساختمانی و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

 گروه آخر محصولات باسکول نیکو کالاهای پزشکی هستند باسکول های پزشکی درصنایع پزشکی کاربرد زیادی دارند و از اهمیت بالایی برخوردار اند.

باسکول قد ووزن در باشگاه ها ، بیمارستان ها مراکز بهداشت مورد استفاده قرار می گیرند،باسکول مخصوص توزین نوزاد که باسکول نوزادکش نامیده می شوند.تخت باسکول نمونه دیگری از باسکول ها هستند که دارای چهارسنسور هستند که به گوشه تخت وصل می شوند و برای توزین افراد کم توان و معلول مورد استفاده قرار می گیرند. نمونه دیگری از باسکول ها ی پزشکی رمپ باسکول و باسکول ویلچری هستندکه در مراکز کاردرمانی و بهداشت و بیمارستان ها استفاده می شوند.

 قیمت تمامی باسکول های نیکو در سایت تعیین شده است و خریداران گرامی می توانند جهت خرید هر کدام از محصولات مورد نظر خود اقدام کنند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()