سبد خرید 0

باسکول نیکو مدل یک تن میدانی 125*105

10 / 10
از 2 کاربر

1ton electronic weighting

محصولات >> باسکول الکترونیک >> باسکول میدانی >>
کد کالا : 22
نمایشگر :
رنگ :
جعبه نمایشگر :
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

ترازو تره باری :

باسکول میدانی نیکو 1600 کیلوگرم مدل +1001EMPW، از نوع باسکول صنعتی و الکترونیکی است. باسکول نیکو 1600 کیلوگرم از توان توزین حداکثری 1600 کیلوگرم و حداقلی 25 کیلوگرم برخوردار است و حساسیت توزین این باسکول 200 گرم است. ابعاد صفحه توزین 105×125 سانتیمتردر نظر گرفته شده است. این باسکول به صورت چرخدار روانه بازار مصرف شده است، اما قابلیت داشتن پایه را هم دارد. نمایشگر این محصول در دو نوع LED و LCD تولید شده است. باسکول یک تن  نیکو به صورت دسته دار است و در ساخت آن از بهترین متریال موجود در بازار استفاده شده است. 

 

این مرکز که نمایندگی فروش انواع مختلف تجهیزات صنعتی را بر عهده دارد، باسکول یا ترازوی میدانی دیجیتال را عرضه نموده است که چرخدار و قابل حمل می باشد. خرید و فروش باسکول چرخ دار سبک و سنگین از جمله کارهای کسری باسکول است.

 

ترازوی میدانی چرخدار Wheeled scales

 

کفه ی ترازوهای میدانی به دلیلی کاربرد فرواوان روزانه، همینطور دیگر تجهیزاتی که در صنایع مختلف به کار برده می شوند، یکی از مهم ترین اجزا این محصولات می باشد. وجود مقاومت و کیفیت مناسب می تواند عمر مفید این دستگاه ها را بسیار طولانی تر نماید.
برای مثال ترازویی که در کارگاه های صنعتی استفاده می شود، باید دارای مقاومت مناسبی در برابر انواع فشار، وسایل تیز و سایر تهدیدات باشد.

 

 

مزایا

-
- قابلیت نصب نمایشگر ماشین حسابدار
-
- باطری قابل شارژ
-
- چرخ دار
-
- قابلیت نصب پایه
-
- قابلیت نصب نمایشگر پرینتر دار
-
- قابلیت نصب نمایشگر بی سیم
-
- قابلیت نصب نمایشگر 2 طرفه

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()