021-65612535
سبد خرید 0
کالای پزشکی >> قد و وزن بزرگسال >>
کد کالا : 64
قیمت : 22,600,000 (تومان)
نمایشگر :
رنگ :
جعبه نمایشگر :
مبلغ قابل پرداخت : 22,600,000   (تومان)
˄˅
باسکول ویلچر نیکو دارای ظرفیت صندلی باسکول ویلچر مارک نیکو 200 کیلوگرم می باشد وحداقل وزن صندلی باسکول ویلچری نیکو نیز 5 کیلوگرم می باشد .حساسیت صندلی ویلچر بیمارستانی 50 گرم می باشد .
 
این باسکول که بیشتر با اسم باسکول بیمارستانی یا باسکول ویلچر بیمارستانی معروف می باشد برای کلینیکها و بیمارستانها و توزین افرادکم توان بیشتر کاربرد را دارد .
نمایشگر به کار رفته در باسکول ویلچر بیمارستانی نیکو از دونوع ال سی دی و ال ای دی می باشد. باسکول دیجیتال ویلچری نیکو برای توزین به شکل نشسته طراحی شده و افراد باید روی صندلی نشسته و پس از ثابت ماندن توزین به شکل دقیق انجام پذیرد .
قابلیت نصب نمایشگر پرینتردار نیز برای باسکول دیجیتال ویلچر نیکو امکان پذیر است و در صورت درخواست مشتری این آیتم نیز به باسکول اضافه می گردد .
 طراحی باسکول ویلچری نیکو برای توزین افرادی می باشد که از توان جسمی ضعیفی برخوردار هستند و امکان ایستادن برروی باسکول کفی را ندارند لذا با نشستن بر روی صندلی باسکول ویلچر نیکو توزین به صورت دقیق و صحیح انجام می پذیرد .باسکول بیمارستانی ویلچری نیکو دارای کلید پارسنگ می باشد تا برای محاسبه وزن خالص در زمان توزین امکان صفرنمودن وزن نیز وجودداشته باشد .
 
طراحی باسکول بیمارستانی به گونه ای می باشد که به راحتی و با کمترین صدا در محیطهای بیمارستانی و کلینیک قابل جابجایی می باشد. طراحی باسکول ویلچر نیکو به گونه ای است که از مقاومت بالایی برخوردار است و دارای 18 ماه گارانتی و سال خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد . از ویژگی های باسکول ویلچری نیکو می توان موارد زیر را نام برد :
 
 
 
 
باسکول دیجیتال ویلچر نیکو تک لودسل می باشد .
 
این باسکول ویلچر دارای 4 پایه بوده که زیر هر پایه چرخی وجود دارد تا جابجایی بیمار روی باسکول صندلی ویلچر به راحتی انجام پذیرد .
 
این مدل از صندلی باسکول ویلچر دارای باطری قابل شارژ می باشد که داخل نمایشگر توزین باسکول وجود دارد و این امکان وجود دارد که باسکول با باطری به کار خود ادامه دهد .
 
باسکول ویلچری نیکو که به عنوان باسکول بیمارستانی ویلچری معروف می باشد برای بیمارستانها و کلینیکهایی که نیاز  به توزین افراد کم توان از نظر جسمی می باشند بسیار پر کاربرد است .

بررسی تخصصی و اجمالی

باسکول ویلچر نیکو دارای ظرفیت صندلی باسکول ویلچر مارک نیکو 200 کیلوگرم می باشد وحداقل وزن صندلی باسکول ویلچری نیکو نیز 5 کیلوگرم می باشد .حساسیت صندلی ویلچر بیمارستانی 50 گرم می باشد .
 
این باسکول که بیشتر با اسم باسکول بیمارستانی یا باسکول ویلچر بیمارستانی معروف می باشد برای کلینیکها و بیمارستانها و توزین افرادکم توان بیشتر کاربرد را دارد .
نمایشگر به کار رفته در باسکول ویلچر بیمارستانی نیکو از دونوع ال سی دی و ال ای دی می باشد. باسکول دیجیتال ویلچری نیکو برای توزین به شکل نشسته طراحی شده و افراد باید روی صندلی نشسته و پس از ثابت ماندن توزین به شکل دقیق انجام پذیرد .
قابلیت نصب نمایشگر پرینتردار نیز برای باسکول دیجیتال ویلچر نیکو امکان پذیر است و در صورت درخواست مشتری این آیتم نیز به باسکول اضافه می گردد .
 طراحی باسکول ویلچری نیکو برای توزین افرادی می باشد که از توان جسمی ضعیفی برخوردار هستند و امکان ایستادن برروی باسکول کفی را ندارند لذا با نشستن بر روی صندلی باسکول ویلچر نیکو توزین به صورت دقیق و صحیح انجام می پذیرد .باسکول بیمارستانی ویلچری نیکو دارای کلید پارسنگ می باشد تا برای محاسبه وزن خالص در زمان توزین امکان صفرنمودن وزن نیز وجودداشته باشد .
 
طراحی باسکول بیمارستانی به گونه ای می باشد که به راحتی و با کمترین صدا در محیطهای بیمارستانی و کلینیک قابل جابجایی می باشد. طراحی باسکول ویلچر نیکو به گونه ای است که از مقاومت بالایی برخوردار است و دارای 18 ماه گارانتی و سال خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد . از ویژگی های باسکول ویلچری نیکو می توان موارد زیر را نام برد :
 
 
 
 
باسکول دیجیتال ویلچر نیکو تک لودسل می باشد .
 
این باسکول ویلچر دارای 4 پایه بوده که زیر هر پایه چرخی وجود دارد تا جابجایی بیمار روی باسکول صندلی ویلچر به راحتی انجام پذیرد .
 
این مدل از صندلی باسکول ویلچر دارای باطری قابل شارژ می باشد که داخل نمایشگر توزین باسکول وجود دارد و این امکان وجود دارد که باسکول با باطری به کار خود ادامه دهد .
 
باسکول ویلچری نیکو که به عنوان باسکول بیمارستانی ویلچری معروف می باشد برای بیمارستانها و کلینیکهایی که نیاز  به توزین افراد کم توان از نظر جسمی می باشند بسیار پر کاربرد است .

مزایا

مثبت دقت 100 گرم
مثبت باطری قابل شارژ
مثبت قابلیت نصب نمایشگر پرینتر دار
مثبت قابلیت نصب چرخ یا پایه
مثبت قابلیت نصب نمایشگر دوم (بی سیم )
مثبت

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()