021-65612535
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 4 مهر 1400 در ساعت 47 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

معرفی باسکول باشگاهی

باسکول نفرکش و باشگاهی نوعی از تولیدات کمپانی های معتبر جهانی است که برای مصارف باشگاها و برای توزین افراد ساخته شده اند. از این رو باسکول نفرکش و باشگاهی از دقت و سرعت بالایی در توزین برخوردارند و اغلب ساختار بسیار مقاومی دارند. بد نیست بدانید این نوع باسکول که برای مصارف باشگاهی و توزین افراد طراحی شده بصورت باسکول دیجیتال بوده و دارای امکانات منحصر بفردی است. اکثر باسکول نفرکش و باشگاهی دارای علمک بوده و حتی برخی از مدل های برندهای معتبر علاوه بر سنجش وزن افراد دارای قابلیت سنجش قد افراد بوده و می تواند میزان تناسب قد و وزن فرد را مشخص کند.

شاید در نگاه نخست باسکول نفرکش و باشگاهی از جمله باسکول های کم مصرف به نظر بیاید. اما اینطور نیست. وزرشکاران و باشگاه ها و مطب پزشکان و درمانگاه ها و بیمارستان ها همگی از استفاده کنندگان باسکول نفرکش و باشگاهی به حساب می آیند. وزن کشی دقیق به منظور آگاهی از سلامت و میزان چاقی و لاغری، برای عده کثیری، از اوجب واجبات است. 

 

انواع باسکول نفرکش و باشگاهی

باسکول نفرکش و باشگاهی اغلب از یک شکل و ظاهر و ساختار برخوردار است. با این حال انواع مختلفی دارد. نمونه هایی که به سادگی تنها وزن و قد را می سنجند یا آنهایی که علاوه بر اندازه گیری وزن و قد می توانند شاخص هایی مانند BMI و چربی بدن و دیگر اطلاعات مفید درباره سلامتی را نیز محاسبه کنند. البته دسته دوم از انواع جدیدتر به شمار می آیند و یقینا قیمت بیشتری نیز دارند.

قیمت باسکول نفرکش و باشگاهی

باسکول نفرکش و باشگاهی به دلیل بهره گرفتن از فناوری های خاصی که در حوزه سلامت تعریف می شوند، می تواند قیمت های تمام شده مختلفی داشته باشد. بنابراین این نمونه ها از مدل های ساده ای که تنها برای سنجش قد و وزن ساخته می شوند، گران تر خواهند بود. در کنار این امر، شرکت سازنده و کیفیت نهایی محصول نیز بدون شک در قیمت موثر است. 

 

 

باسکول نفرکش و باشگاهی چیست؟

باسکول نفرکش و باشگاهی باسکولی است که برای اندازه گیری وزن و قد به کار می رود و عموما در باشگاه ها و بیمارستان ها و درمانگاه ها و همچنین برای استفاده شخصی ورزشکاران حرفه ای طراحی و ساخته می شود. باسکول های نفرکش جدید با قابلیت های جدیدی همچون محاسبه BMI و چربی بدن عرضه می شوند و به عنوان ابزاری دقیق برای حفظ سلامتی تلقی می شوند. 

در باشگاه ها و ورزشگاه ها و در داروخانه ها از باسکول باشگاهی نیکو استفاده می گردد ، ظرفیت توزین باسکول 200 کیلو گرم است و با حساسیت توزین 100 گرم توزین را به نتیجه می رساند .

 

باسکول باشگاهی نیکو

باسکول باشگاهی نیکو مخصوص  وزن 200 کیلویی درجه 1 در کیفیتی بالا تولید شده که امکان اندازه گیری و بررسی تناسب اندام بهتر را برای افراد فراهم می آورد. خوشبختانه این مدل از باسکول از حداکثر ظرفیت وزن برخوردار است.اگر به باشگاه های مختلف مردانه یا زنانه سری زده باشید به احتمال زیاد نوعی از ترازو را در قسمتی از فضا مشاهده خواهید کرد که بی گمان شما را به یاد باسکول می اندازد.این مدل از ترازوها در واقع نوعی باسکول هستند که وظیفه و کاربرد اصلی آن ها در زمینه اندازه گیری قد و وزن می باشد. باسکول باشگاهی معمولا با توجه به اوزانی که افراد دارند، دسته بندی شده و در اختیار خریداران قرار می گیرد. به عبارت دیگر انواع مدل باسکول باشگاهی صرفا با توجه به وزن افراد مختلف، تولید شده که به اندازه گیری دقیق و عدم آسیب رسانی به دستگاه منجر خواهد شد. این مدل از ترازوهای دیجیتال که در ابعادی حجیم و بزرگ تر تولید می گردد معمولا از نرخ قیمتی مناسب و ارزان برخوردارند و نوع عملکرد همگی تقریبا به یک شکل و یکسان خواهد بود.از باسکول باشگاهی نیکو در مراکز درمانی مختلف نیز بهره گیری می شود چرا که از اندازه گیری دقیق و کاملی برخوردار بوده که بسیار مناسب این گونه از مراکز می باشد.این دسته از باسکول ها، ظاهری بسیار مشابه با نمونه های صنعتی را دارند با این تفاوت که نوع عملکرد هر کدام متفاوت در نظر گرفته شده است.

کفه ی باسکول دیجیتال در ابعاد 42 × 42 سانتی متر است و به اندازه ی قرار گیری اسان نفر بر روی کفه تنظیم شده است ،باسکول باشگاهی نیکو دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد.

از دیگر موارد تولیدشده در کارخانه باسکول سازی نیکو می توان به باسکول قد ووزن ، باسکول واکری قد و وزن ، باسکول وزن نوزاد اشاره کرد.

 

باسکول واکری قد و وزن نیکو باسکول باشگاهی باسکول قد و وزن

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()